MISCELLANEOUS / Jewellery / Necklace 15264243
nr 1526 4243
NECKLACE
18k lås, glaspärlor, 1917. Weight: 11g brutto. Length: 47 cm, wear, damages.
18k lås, glaspärlor, 1917. Vikt: 11g brutto. Längd: 47 cm
Condition: slitage, skador
800
SEK 500
Monday Mars 6 2023
at 18:17:28
1/3 12:27:16